Резултати от извънреден конкурс за селекция на студенти и докторанти за мобилност с цел обучение по Програма “Еразъм+” за летен семестър на учебната 2017/2018 г.

Уважаеми кандидати,

Резултатите от извънредния конкурс за селекция на студенти и докторанти за мобилност с цел обучение по Програма Еразъм+ за летен семестър на 2017/2018 г. може да видите тук.

Честитим на всички, които преминаха успешно селекцията.

На 24.10.2017 г., вторник, от 15:00 часа, в зала 2, Ректорат (Северно крило, ет. 1), ще се проведе информационна среща с одобрените кандидати, на която ще бъде предоставена практическа информация, свързана с реализирането на мобилностите. Присъствието е задължително. В случай че не можете да присъствате лично, е необходимо да изпратите Ваш представител. Ще Ви очакваме!

Желаем Ви успех!

Отдел „Международна дейност и протокол“

You may also like...